kwietnia 05, 2018

Pierwszy konkurs w historii bloga - POKAŻ NAM DŻUNGLĘ W SWOIM DOMU.

Kochani moi!
Strasznie się cieszę, że zostaliśmy wytypowani do organizacji konkursu :) Sponsorem nagrody jest Canpol Babies, a wygrać możecie piękną matę edukacyjną "Dżungla".Zadanie konkursowe jest łatwe i myślę, że całkiem przyjemne, a brzmi ono następująco:

W dowolny sposób pokaż nam, że życie z dziećmi przypomina czasem dżunglę - dziką i nieokiełznaną, oraz napisz w kilku słowach do jakich zwierząt rodem z dżungli możesz porównać poszczególnych członków rodziny i uzasadnij, dlaczego.

Zgłoszenia możecie wysłać dwa razy - jedno na e-mail 3razya.blog@gmail.com, drugie pod postem konkursowym na Facebooku, ale UWAGA! muszą być to dwie rożne prace.
Format pracy dowolny - może być to zdjęcie, kolaż, praca plastyczna, lub wierszyk, czy opowiadanie - niech poniesie Was wyobraźnia!

Jeśli chcecie brać udział na Facebooku, proszę o udostępnienie grafiki konkursowej oraz polubienie strony Organizatora i Sponsora :) (nie jest to obowiązkowy warunek)

Konkurs trwa od 05.04.2018 do 25.04.2018 do godziny 24:00. Zgłoszenia wysyłane po upływie tego terminu nie będą brane pod uwagę.

W ciągu trzech dni razem z mężem, jako Jury, wybierzemy jedną pracę konkursową, która skradnie nasze serca. Wyniki zostaną ogłoszone tutaj i na Facebooku, tak by nikt ich nie przegapił. Po wytypowaniu zwycięzcy, wygrany ma trzy dni na przesłanie danych (imię, nazwisko, adres na który ma być dostarczona nagroda, telefon), w przeciwnym razie, po upływie tego czasu wybierzemy innego zwycięzcę. Dane możecie wysłać na e-mail lub w wiadomości prywatnej na Fanpage strony :)

Szczegółowy regulamin jest TUTAJ. Przeczytajcie go dokładnie, ponieważ zapoznanie się z nim i jego zaakceptowanie jest jednym z warunków uczestnictwa w konkursie.

Zgłoszenia, które zostaną przesłane na adres e-mail zostaną umieszczone TUTAJ.


1 komentarz:

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz. Dzięki temu wiem, że to co robię ma sens :)
Pamiętaj jednak, że to miejsce ma być przyjazne - dlatego nie gniewaj się, że Twój komentarz musi czekać na zatwierdzenie. To ja decyduję, jakie treści mogą zostać tu zamieszczone.

Z Dziennika Ciężarnej - Podsumowanie trzeciego miesiąca ciąży.

Rany Boskie! Jak to możliwe? No po prostu szok! Dopiero z niecierpliwością wyczekiwałam pierwszej wizyty u ginekologa a tu już zaczyna si...

Copyright © 2016 Trzy razy A. , Blogger